Objavljeno: 5.9.2017.

283 prvašića u novoj školskoj godini

Počela je nova nastavna godina a za brojne mališane ovo je prvi dan u školskim klupama.
Ove školske godine na području općine Vitez u pet osnovnih škola upisano je 283 prvašića.
Djelatnici škola za sve njih su pripremili prigodni program dobrodošlice a u učionicama na klupama osim olovaka,bojica i crtanki našli su se i neizostavni slatkiši.
Na dječijm licima bili su vidljivi uzbuđenje i radost pomalo pomiješani sa strahom od novoga.
Dobrodošlicu i sretan početak prvašićima poželjeli su i Općinski načelnik Tomislav Bošnjak Matić zajedno sa Predsjednikom općinskog vijeća Hidajetom Sivrom koji su tom prilikom obišli škole i najmlađima uručili prigodne  darove.
A čestitku za sretan početak nove školske godine svim učenicima,prosvjetnim djelatnicima ,uputila je i Pomoćnica načelnika Marija Grabovac  u ime Službe za društvene djelatnosti .
Ovom prilikom apeliramo na građane,prije svega vozače da je potrebno pripaziti u prometu na pješačkim prijelazima i raskrižjima kako nebi ugrozili sigurnost djece.

Služba za društvene djelatnosti