Objavljeno: 4.10.2017.

Košarkaški turnir Jozo+8 u Vitezu

Košarkaški turnir JOZO+8, dvadeset prvi po redu, i ove godine je odigran u Vitezu. Ekipe i vrhunska košarka bili su odličan razlog za posjet ovom turniru, a domaćin turnira bio je Omladinski košarkaški klub Vitez iz Viteza.  Turnir je odigran u subotu 30. rujna 2017. godine, u Gradskoj sportskoj dvorani u Vitezu.
Uz juniore OKK “Vitez na turniru su nastupili HKK “Široki” – Široki Brijeg, HKK “Zrinjski” – Mostar, KK “Kakanj” – Kakanj.
Ovaj tradicionalni događaj svojim dolaskom uveličao je općinski načelnik Tomislav Bošnjak-Matić.
Općina Vitez je uvijek podržavala i podržava turnire i sve druge aktivnosti koje ime Vitez promoviraju u pozitivnom svjetlu, a to namjerava raditi i u budućnosti.

SLUŽBA ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI