Objavljeno: 5.2.2018.

Poziv na javnu raspravu

Općina Vitez upućuje poziv organizacijama civilnog društva (OCD) sa područja općine Vitez za učestvovanje na javnoj raspravi o temama za predstojeći javni poziv.

Pozivamo Vas da u srijedu, 07.02.2018. godine uzmete učešće u javnoj raspravi koja će biti održana u velikoj sali Općine Vitez sa početkom u 10:00 sati.
Predmet javne rasprave će biti oblasti koje ćemo zajedno definirati i raspisati javnim pozivom.
Također, na javnoj raspravi će biti izabran član i njegov zamjenik ispred OCD-a u sastav Povjerenstva, a predstavljati će  OCD tokom evaluacija projekata.
Općina Vitez jedna je od 21 općine i gradova koji su izabrani u Regionalnom programu lokalne demokracije na Zapadnom Balkanu –ReLOaD kojeg financira Europska unija a provodi Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP) u BiH.

Služba za društvene djelatnosti