Objavljeno: 4.10.2018.

Dan otvorenih vrata Dobrovoljnog vatrogasnog društva Stari Vitez

Načelnik općine Vitez Tomislav Bošnjak-Matić sa suradnicima je danas posjetio Dobrovoljno vatrogasno društvo Stari Vitez čija jedinica organizirala Dan otvorenih vrata.

Među posjetiteljima Dana otvorenih vrata bili su i učenici osnovnih škola, te kolege vatrogasnih postrojbi Jajce, Srebrenik, Bugojno, Sarajevo, Bugojno, Tuzla.

Dobrovoljno vatrogasno društvo Stari Vitez pohvalilo se doniranijm vatrogasnim vozilom koje ova jedinica ima na raspolaganju, a koje može prevući dvije tone vode. Među opremom ove jedinice su i vozilo ljestve koje općina Vitez koristi za potrebe građana u svim mjesnim zajednicama.

Ovom prigodom načelniku Bošnjaku-Matiću i nadležnim općinskim službama pripadnici Dobrovoljnog vatrogasnog društva Stari Vitez izrazili su zahvalnost za dobru suradnju.