Objavljeno: 4.3.2019.

Održana pokladna manifestacija Maškarada 2019

Tradicionalna pokladna manifestacija Maškarada 2019 održana je u nedjelju 3. 2. 2019. u Vitezu, u organizaciji HKD Napredak podružnica Vitez.

Povorka u kojoj su sudjelovale sve generacije Vitežana, od polaznika Dječjeg vrtića Vitez, osnovnih škola, do članova sportskih kolektiva i udruga građana, krenula je ispred Gradske dvorane i prošetala ulicama Viteza do Gradskog trga.

Na Gradskom trgu priređen je program gdje su uz Zumbice, Kaboje iz OŠ Bila, Plesni klub LDF, Dječji vrtić Vitez, OŠ Dubravica, a na koncu i Triumph band igrali i svirali u ritmu karnevalskog ugođaja. Ovom su prigodom predati ključevi grada novim nositeljima vlasti.

Ovogodišnja pokladna manifestacija Maškarada 2019 privukla je zanimanje brojnih Vitežana koji su se veselili još jednoj viteškoj pokladnoj zabavi.

Među prijateljima koji su pomogli da se održi manifestacija Maškarada 2019 je i Općina Vitez.