Objavljeno: 24.7.2019.

ZAVRŠENA REKONSTRUKCIJA PARKETA U GRADSKOJ SPORTSKOJ DVORANI

U Gradskoj sportskoj dvorani završena je rekonstrukcija parketa,brušenje,lakiranje i izvlačenje  novih linija.
Naime zbog oštećenja i skinutog laka sa parketa, nužno je bilo odraditi ove radove kako bi se spriječilo daljnje propadanje i oštećenje parketa.
Također cilj je bio i uraditi novo iscrtavanje linija zbog promjene pravila sporta(košarka).
Ovim projektom smo osigurali  da sportski klubovi i rekreativci  imaju dobre uvjete za rad i treniranje a uveliko će doprinijeti smanjenju broja ozljeda i povreda igrača .

Ovaj projekat rekonstrukcije parketa pored općine Vitez uveliko je pomoglo i sufinanciralo Kantonalno ministarstvo obrazovanja,znanosti,kulture i sporta Travnik,(20.000,00KM) sa tada na čelu  ministricom Katicom Čerkez kao i Federalno ministarstvo kulture i sporta(5.000,00KM) na čelu sa ministricom Zorom Dujmović.
Ovom prilikom zahvaljujemo naprijed navedenim  ministarstvima što su prepoznali naš projekat te pomogli uspješnoj realizaciji istog.

Služba za društvene djelatnosti