Objavljeno: 8.8.2019.

Javna rasprava o izdavanju okolišne dozvole za poslovno uslužni objekt – benzinska crpka s pratećim sadržajima vl.«TP- Benz» d.o.o.Vitez

Služba za opću upravu , općine Vitez

u suradnji sa

«TP- BENZ » D.O.O.Vitez

poziva sve zainteresirane, a posebno članove ekoloških udruga, udruge sportskih ribolovaca „Vitez“ , žitelje mjesne zajednice „Vitez I“   i općine Vitez  da sudjeluju u

JAVNOJ RASPRAVI

o izdavanju okolišne dozvole za poslovno uslužni  objekt –benzinska crpka  s pratećim sadržajima vl.«TP- Benz» d.o.o.Vitez koja će se održati u ponedjeljak   26.08.2019. godine sa početkom u 13 sati  u sali  općine Vitez.

Svi zainteresirani  mogu dobiti na uvid  dokumentaciju  o okolišnoj dozvoli u zgradi općine  Vitez  u uredu broj 215.

Prijedlozi, mišljenja i sugestije  u  vezi sa izgradnjom  poslovno uslužnog  objekta  vl.“TP-BENZ» d.o.o.Vitez  mogu se dostaviti i pisanim putem na adresu:

Općina  Vitez, Služba za opću upravu  , ured br. 215